2.dagsstevnet, Lånke skl, 06.04.2015:

Mesterskap:

Klasse 2-5: 1. Ole Erik Thoresen, Hommelvik (5) 30/25, 2. Anita Jære, Rennebu (5) 30/24, 3. Christen Sjøvold, Malvik (5) 30/23, 4. Knut Øien, Byneset (5) 30/22, 5. Jo Kristian Bergum, Byneset (4) 30/22

Klasse 1: 1. Leif Sverre Hanssen, Klæbu 26/13, 2. Ole Kristian Bjørgum, Mostadmark 18/5, 3. Kjetil André Løvås, Aasen 15/5

V55: 1. Willy Sverkmo, Namdalseid og Lyngen 30/19, 2. Ivar Otto Husby, Trondhjems 30/15, 3. Bjørn Trøite, Rennebu 30/13

Rekrutt: 1. Erling Waag, Surnadal 30/19, 2. Aleksander Trøa Olsen, Stordalen 29/18, 3. Iver Stene, Selbu 27/12

Eldre rekrutt: 1. Henrikke Leikvoll, Lånke 30/27, 2. Margrete Dalsegg, Øvre Surnadal 30/26, 3. Andre Raaen, Skjelstadmark 30/26

Junior: 1. Lene Berg Solbu, Orkla 30/27, 2. Thomas Åsheim, Byneset 30/26, 3. Ivar Waag, Surnadal 30/24, 4. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 30/24

V65: 1. Helge Elvebakk, Levanger og Frol 30/27, 2. Chris Overgaard Sverkmo, Jøa 30/27, 3. Trond Tronstad, Leksvik 30/27

V73: 1. Oddbjørn Engen, Byneset 30/26, 2. Olav A. Veie, Levanger og Frol 30/24, 3. Hans Tronstad, Leksvik 30/21

Hovedskyting:

Klasse 1: 1. Leif Sverre Hanssen, Klæbu 26/13, 2. Ole Kristian Bjørgum, Mostadmark 18/5, 3. Kjetil André Løvås, Aasen 15/5

Klasse 2: 1. Steinar Bjørås, Levanger og Frol 29/16, 2. Terje Thoresen, Hommelvik 28/16, 3. Ulf Hendseth, Valsøyfjord 27/10, 4. Oddbjørn Bolme, Rindal 26/13, 5. Joakim Skaar, Hegra 26/12, 6. Tore Mogset, Rindal 26/7, 7. Odd Egil Sneisen, Mostadmark 25/8, 8. Emil Haugan, Mostadmark 22/8, 9. Even Midtflå, Flå (Uttrøndelag) 19/6, 10. Gisle Kjøsnes, Tydal 16/4

Klasse 3: 1. Arild Dyrendahl, Rissa 29/13, 2. Håvard Sneisen, Hommelvik 28/10, 3. Terje Røstad, Soknedal 27/17, 4. Eirik Rotmo, Helgådal 25/13, 5. Emil Buvarp, Øvre Surnadal 25/11, 6. Bernt Noodt, Nidaros 24/13, 7. Knut Byberg, Rissa 24/6, 8. Odd Birger Olsen, Inderøy 24/6, 9. Robin Ekren, Lånke 18/4

Klasse 4: 1. Jo Kristian Bergum, Byneset 30/22, 2. Ståle S. Reinsborg, Selbu 30/21, 3. Venke Sverkmo, Namdalseid og Lyngen 30/17, 4. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 30/11, 5. Trine Lise Haugan, Mostadmark 29/20, 6. Sverre Håvard Melhus, Rissa 29/20, 7. Arve Vassli, Stjørdal 29/18, 8. Ludvig Haugen, Stordalen 29/17, 9. Morten Island, Malvik 29/17, 10. Espen Kjelaas, Inderøy 29/13, 11. Tormod Dyrendahl, Rissa 29/13, 12. Jørund Oskar Ertsås, Mære 29/13, 13. Tom Kr. Noodt, Nidaros 29/7, 14. Hanne Waag, Surnadal 28/14, 15. Dagfinn Aune, Klæbu 27/17, 16. Lars Petter Ven, Heim/Hemne 27/6, 17. Truls Buhagen, Hommelvik 26/15, 18. Bernt Olaf Aune, Heim/Hemne 26/13, 19. Inger Sætre, Stjørdal 26/8, 20. Karl-Henrik Lund Brinch, Byneset 25/14, 21. Einar Edgar Bakken, Stjørdal 24/11, 22. Nichlas Wesche Evjen, Selbu 24/3, 23. Frank Bilstad, Øvre Ogndal 23/13, 24. Øystein Herjuaune, Malvik 23/7, 25. Håvard Valstad, Mære 18/3

Klasse 5: 1. Ole Erik Thoresen, Hommelvik 30/25, 2. Anita Jære, Rennebu 30/24, 3. Christen Sjøvold, Malvik 30/23, 4. Knut Øien, Byneset 30/22, 5. Roger Hals, Fosna 30/20, 6. Edvin Aamot, Orkla 30/20, 7. Esten Skårild, Jondalen 30/19, 8. Arnfinn Tangstad, Mosvik 30/16, 9. Britt Holtan, Lensvik/Selven 30/16, 10. Lars Emil Haugen, Stordalen 30/13, 11. Birger Meistad, Nidaros 30/10, 12. Roger Størseth, Lånke 29/19, 13. Arild Duaas, Orkla 29/19, 14. Egil Magne Hammervold, Eidsvåg og Eidsøra 29/17, 15. Kjell Johansen, Trondhjems 29/17, 16. Åsmund Skårild, Heim/Hemne 29/16, 17. Håvard M. Ellefsen, Byneset 29/13, 18. Erlend Aas, Mostadmark 28/14, 19. Ingar Waag, Surnadal 28/13, 20. Arnfinn Berdal, Rindal 27/12, 21. Espen By Dyrendahl, Rissa 27/12, 22. Bård Haugros, Byneset 26/15

Klasse V55: 1. Willy Sverkmo, Namdalseid og Lyngen 30/19, 2. Ivar Otto Husby, Trondhjems 30/15, 3. Bjørn Trøite, Rennebu 30/13, 4. Knut Bakken, Stjørdal 30/12, 5. Jon G Hofstad, Skjelstadmark 29/15, 6. Hans Sandnes, Hommelvik 29/13, 7. Roger Lindgren, Stordalen 29/10, 8. Bjørn Myrset, Elverum 28/14, 9. Kjell Otnes, Valsøyfjord 27/10, 10. Hans Fostervoll, Klæbu 25/12, 11. Einar Thoresen, Hommelvik 25/11, 12. Bernt Røkke, Stordalen 25/8, 13. Svein O. Østeraas, Hommelvik 21/8, 14. Even Langli, Rindal 19/7, 15. Bengt Ødegård, Selbu 18/3, 16. Gunnar Fornes, Hegra 17/4

Klasse ASP: 1. Stian Blø Andersen, Nidaros 28/14, 2. Ole Dalsegg, Øvre Surnadal 25/14, 3. Christopher Letnes Fjerdrumsmo, Stjørdal 23/4, 4. Vegard Gulaker, Lånke 18/8, 5. Fredrik Mogård, Selbu 30/11, 6. Martine Uthus Stokke, Selbu 19/6

Klasse R: 1. Erling Waag, Surnadal 30/19, 2. Aleksander Trøa Olsen, Stordalen 29/18, 3. Iver Stene, Selbu 27/12, 4. Guro Elverum, Lånke 24/10, 5. May Ingrid Raaen, Skjelstadmark 16/7, 6. Torstein Bjørgum, Mostadmark 15/2

Klasse ER: 1. Henrikke Leikvoll, Lånke 30/27, 2. Margrete Dalsegg, Øvre Surnadal 30/26, 3. Andre Raaen, Skjelstadmark 30/26, 4. Kasper S. Reinsborg, Selbu 30/20, 5. Jørgen Elverum, Lånke 30/20, 6. Steffen Elvebakk, Levanger og Frol 30/20, 7. Ole Herman Stene, Selbu 30/15, 8. Andreas Raaen, Skjelstadmark 29/15, 9. Endre Friheim, Hegra 29/10, 10. Esten Eggan, Lånke 28/19, 11. Snorre Lundemo, Selbu 24/12, 12. Kristian Veisetaune, Lånke 24/9, 13. Stian Mosand Hanssen, Klæbu 24/8, 14. Fredrik Dybvadskog, Lånke 23/8, 15. Erlend Gulaker, Lånke 16/4

Klasse J: 1. Lene Berg Solbu, Orkla 30/27, 2. Thomas Åsheim, Byneset 30/26, 3. Ivar Waag, Surnadal 30/24, 4. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 30/24, 5. Odin Røstum Stabell, Tolgen 30/23, 6. Magnus Kjelaas, Inderøy 30/23, 7. Katrine Uthus Stokke, Selbu 30/22, 8. Ragnhild Haugen, Stordalen 30/18, 9. Stian Sjøvold Mogård, Selbu 29/26, 10. Magnus Uthus, Selbu 29/22, 11. Ingebrigt S. Reinsborg, Selbu 29/16, 12. Vegar Forbord Grendal, Nidaros 28/21, 13. Jørgen Uthus, Selbu 28/20, 14. Joakim Østby Trondsetås, Selbu 28/20, 15. Tore Byberg, Rissa 27/20, 16. Bård Andre Flønes, Selbu 26/18, 17. Johan Friheim, Hegra 25/12

Klasse V65: 1. Helge Elvebakk, Levanger og Frol 30/27, 2. Chris Overgaard Sverkmo, Jøa 30/27, 3. Trond Tronstad, Leksvik 30/27, 4. Jon O. Skei, Skogn 30/26, 5. Odd Rakvåg, Kvam 30/25, 6. Niklaus Haugrønning, Byneset 30/24, 7. Per Magnar Nervik, Mostadmark 30/23, 8. Arne Herjuaune, Malvik 30/20, 9. Arve Bergum, Jøa 30/20, 10. Oddmund Rognli, Leksvik 30/20, 11. Oddmund Kristian Aalberg, Hommelvik 30/18, 12. Monrad Røstad, Levanger og Frol 29/23, 13. Harald Sneisen, Hommelvik 29/20, 14. Tore Refseth, Hommelvik 29/9, 15. Johannes Volden, Mostadmark 28/22, 16. Per Arne Enstad, Nidaros 26/13, 17. Bjarne Hammer, Hommelvik 25/13

Klasse V73: 1. Oddbjørn Engen, Byneset 30/26, 2. Olav A. Veie, Levanger og Frol 30/24, 3. Hans Tronstad, Leksvik 30/21, 4. Kjell Haugen, Mostadmark 29/24, 5. John Megård, Byneset 29/21, 6. Ivar Stjern, Skogn 29/21, 7. Arnljot By, Byneset 29/16, 8. Arvid Jullumstrø, Nidaros 29/14, 9. Jakob Midttun, Hommelvik 28/18, 10. Tore O Eggen, Levanger og Frol 28/15, 11. Jomar Valli, Hommelvik 28/15, 12. Oddvar Frengen, Byneset 28/14, 13. Ernst Thoresen, Hommelvik 28/12, 14. Ola O. Venn, Mostadmark 23/13

Lagskyting:

Rekr-ER-JR: 1. Selbu, 90/57 (Katrine Uthus Stokke (J), 30/22 , Kasper S. Reinsborg (ER), 30/20 , Ole Herman Stene (ER), 30/15 )

5-mannslag: 1. Hommelvik, 141/79 (Ole Erik Thoresen (5), 30/25 , Hans Sandnes (V55), 29/13 , Terje Thoresen (2), 28/16 , Håvard Sneisen (3), 28/10 , Truls Buhagen (4), 26/15 ), 2. Byneset, 140/86 , 3. Rissa, 138/64