Skoleungdom som deltar i denne mønstringen, viser at det finnes mye sprek ungdom. Dette er en utfordring til idrettsledere til å forsøke å få denne ungdomsgruppen inn i aktivitet.

{joomplucat:43 limit=22}

Startliste/Resultatliste
6. KLASSE:
NrSkole/klasseStartnrHeat nrStarterTid
1HALSEN lag 179114,28,5
2FROSTA lag 178734,34,3
3LÅNKE lag 180014,36,1
4HEGRA lag 179714,49,8
5KVISLABAKKEN 179824,51,1
6HALSEN lag 479414,55,0
7FOSSLIA lag 27843kl  11.504,56,6
8FOSSLIA lag 17832kl. 11.404,58,4
9HALSEN lag 279225,00,8
10HALSEN lag 686735,01,2
11LÅNKE lag 280125,02,5
12MERÅKER lag 280315,04,8
13HARALDREINA 179525,08,5
14HALSEN lag 379335,10,7
15KVISLABAKKEN 279935,11,3
16ELVRAN7821kl. 11.305,12,5
17FROSTA lag 378925,15,1
18FROSTA lag 479035,21,8
19MERÅKER lag 180235,23,2
20HALSEN lag 586625,24,0
21SKJELSTADMARK80425,54,7
FROSTA lag 27881
HARALDREINA 27963
3
3
Startliste/Resultatliste
7. KLASSE:
NrSkole/klasseStartnrHeat nrStarterTid
1HEGRA81744,17,1
2HALSEN  lag 381554,17,3
3HALSEN  lag 281444,18,0
4FOSSLIA lag 18065kl  12.104,21,2
5FROSTA  lag 281064,23,0
6ELVRAN8054kl  12.004,24,8
7LÅNKE lag 182044,25,7
8HALSEN  lag 181364,25,7
9SKATVAL lag 182454,34,0
10KVISLABAKKEN 281964,34,2
11HARALDREINA81664,35,2
12SKJELSTADMARK82644,36,4
13MERÅKER lag 182264,39,1
14FROSTA  lag 481254,41,1
15FOSSLIA lag 28076kl  12.204,41,3
16SKATVAL lag 282564,43,1
17FROSTA  lag 180954,44,9
18KVISLABAKKEN 181854,46,2
19LÅNKE lag 282154,51,9
20FROSTA  lag 381144,58,2
21MERÅKER lag 282344,58,5
22FOSSLIA lag 380845,08,2
Startliste/Resultatliste
7. KLASSE Åpen:
NrSkole/klasseStartnrHeat nrStarterTid
1SKATVAL lag 283264,42,8
2SKATVAL lag 183144,50,4
3FAGERHAUG83335,02,4
4FOSSLIA lag 478625,12,0
5FORRADAL82855,13,4
6FLORMO82735,19,4
7FOSSLIA lag 378515,19,7
HALSEN lag 18295
HALSEN lag 28306
Startliste/Resultatliste
8. KLASSE:
NrSkole/klasseStartnrHeat nrStarterTid
1HALSEN U lag 584074,06,8
2STOKKAN lag 484874,09,1
3STOKKAN lag 184584,10,4
4HEGRA U lag 284274,11,5
5HALSEN U lag 483984,14,1
6FROSTA lag 28358kl  12.404,14,5
7HEGRA U lag 184184,17,6
8HALSEN U lag 283784,19,2
9HALSEN U lag 383874,22,2
10MERÅKER lag 184384,26,4
11FROSTA lag 18347kl  12.304,33,0
12STOKKAN lag 384784,33,6
13STOKKAN lag 284674,40,5
14STOKKAN lag 584984,40,7
15MERÅKER lag 284474,46,7
16HALSEN U lag 183675,05,1
Startliste/Resultatliste
9. KLASSE:
NrSkole/klasseStartnrHeat nrStarterTid
1STOKKAN lag 3863103,59,0
2MERÅKER lag 286093,59,8
3HALSEN U lag 585694,02,8
4STOKKAN lag 5865104,04,2
5HALSEN U lag 4855104,05,0
6HEGRA U lag 1857104,05,7
7HALSEN U  lag 185294,06,4
8HEGRA U lag 285894,06,8
9STOKKAN lag 286294,08,8
10FROSTA lag 18509kl.  12.504,11,0
11HALSEN U lag 385494,11,4
12STOKKAN lag 1861104,13,4
13HALSEN U lag 2853104,14,2
14STOKKAN lag 486494,17,4
15FROSTA Lag 285110kl.  13.004,30,8
MERÅKER lag 185910