Forsiden Stjørdal Skatval Samarbeid mellom Fram og Trondos

Samarbeid mellom Fram og Trondos

Per Steinvikaune, i I.L.Fram er glad for at avtalen med Trondos er treårig og viktig for Fram og Trondos.
Per Steinvikaune, i I.L.Fram er glad for at avtalen med Trondos er treårig og viktig for Fram og Trondos.


Partene har inngått en tre-årig samarbeidsavtale. Avtalen går ut å at idrettslaget skal profilere Trondos sin butikk på Skatval (Prix), og ha logo på sine drakter.

 

Det var en storfornøyd styremedlem i i.l Fram, Per Steinvikaune, som kunne presentere en samarbeidsavtale med Trondos. Bedriften vil gjennom sin Coop-Prix butikk, yte støtte til drift av idrettslaget. Avtalen som er inngått skal ha virkning i tre år. For idrettslaget er det viktig at avtalen går over flere år, noe som skaper en forutsigbarhet for laget. Steinvikaune mener det er viktig for alle på Skatval at vi profilerer bygdas butikk. Nærbutikken er veldig viktig for alle beboere på Skatval.

 

Lokal forankring

Organisasjonssjef Magne Bjørkli sier til SN, at det også for Trondos er viktig å ha en lokal forankring gjennom avtaler med lag og organisasjoner Trondos har butikker. Derfor er vi godt fornøyd med å ha fått i stand en avtale med med I.L.Fram som vi anser som et meget oppegående og aktivt idrettslag.

Både organisasjonssjef Magne Bjørkli og Per Steinvikaune, uttaler at avtalen vil være til gjensidig fordel i avtaleperioden.

Legg til kommentar

Norsk lov gjelder ved innleggelse av kommentarer


Sikkerhetskode
Vis ny kode

Banner

Hell Communication